Kiermasz miodu 6 i 7 sierpnia 2021 r. na Tyskich Halach Targowych

12/06/2021, 00:38
Jedni pracują jak pszczoły, drudzy wybierają miód


Zapraszamy na II kiermasz miodu 6 i 7 sierpnia 2021 roku na Tyskich Halach Targowych

 

Data drugiej edycji kiermaszu miodu związana jest z Wielkim Dniem Pszczoły przypadającym właśnie w sierpniu. Wszyscy wiemy jak prozdrowotne właściwości ma miód i produkty pszczele, coraz częściej zwracamy również uwagę na dbałość o zachowanie  bioróżnorodności w lokalnym ekosystemie. Na kiermaszu będą dostępne miody, produkty pszczele, pyłki, propolis, kosmetyki na bazie miodu, a także drzewka i nasiona roślin miododajnych, zostaną przeprowadzone warsztaty edukacyjne poprawiające wiedzę na temat świata pszczół, a dla najmłodszych mobilna pasieka edukacyjna z pszczołami. Kiermasz odbędzie się na świeżym powietrzu na terenie Tyskich Hal Targowych przy al. M.Piłsudskiego 8 w drewnianych domkach jarmarkowych. To największe targi miodu w okolicy!


Do zobaczenia!


Chcesz zostać Wystawcą na II kiermaszu miodu, zaprezentować swoje produkty ze sprzedażą? A może chcesz zareklamować swoje produkty i usługi na kiermaszu? Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce już dziś! Czekamy na Ciebie!


Z uwagi na duże zainteresowanie naszym kiermaszem, w dniu 29 czerwca 2021r. wszystkie domki drewniane zostały już wynajęte. Posiadamy  jeszcze miejsca pod ekspozycję Państwa produktów i usług w namiotach 50zł netto/dzień oraz wolną przestrzeń na postawienie Państwa namiotów 40zł netto/dzień.

Serdecznie zapraszamy.


WNIOSEK NA UDZIAŁ W KIERAMSZU MIODU 6 - 7 SIERPNIA 2021


PATRONAT MEDIALNY SPRAWUJĄ


  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
Go to top