Firma
Tyskie Hale Targowe usytuowane są na ponad 14 000 m2 powierzchni użytkowej, którą tworzą: dwukondygnacyjny budynek hali głównej i pawilony zewnętrzne. Dogodna lokalizacja w centrum miasta, rozległy, bezpłatny parking oraz doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że zakupy na THT są łatwe i przyjemne.
Na terenie THT mieści się obecnie prawie 500 stanowisk handlowych z branży : spożywczej, odzieżowej, przemysłowej, konfekcyjnej i usługowej.
Można tu kupić świeże pieczywo, nabiał, owoce, warzywa czy mięso. Można też zamówić uszycie na miarę odzieży, nabyć obuwie, kwiaty, artykuły gospodarstwa domowego, przetwory własnej roboty czy naprawić buty i torebki.
Najbardziej rozpoznawalną wizytówką tego miejsca jest Hala Mięsna. Zakupy właśnie tutaj - robiła jedna z najlepszych restauratorek w kraju - Magda Gessler. Sprzedawane tu mięso i wedliny są najwyższej jakości, pochodzą z małych, krajowych gospodarstw i od lokalnych wytwórców.
Zakupy na Tyskich Halach Targowych zapewniają bezpośredni kontakt z kupcami i producentami, czyli rozmowy i porady, które są istotą lokalnego handlu i bardzo ważnym elementem jakości życia w mieście.
„Bądź na tyle blisko swoich klientów, aby powiedzieć im czego chcą, zanim sami się na to zdecydują” – Steve Jobs
Tyskie Hale Targowe to miejsce tętniące życiem, niezwykle klimatyczne. Liczne punkty usługowe (m.in.: dorabianie kluczy, Lotto, zegarmistrz, przeróbki krawieckie, biuro rachunkowe, fryzjer, kosmetyczka, optyk, bar, punkty opłat, bankomaty i usługi kserograficzne) pozwalają, zwłaszcza starszym osobom, załatwić niezbędne sprawy, bez konieczności wybierania się do galerii handlowych.
Budynek warsztatów Zespołu Szkół Samochodowych przeznaczony na adaptację Tyskich Hal Targowych
|
TIMELINE
Tyskie Hale Targowe choć pozostają własnością miasta, przestają być targowiskiem miejskim i stają się - samodzielnym, zarabiającym na siebie obiektem handlowym.
|